Home Akce, Slevy, Novinky Domáci audio-video Domácí spotřebiče Zahrada, dílna, nářadí Autodoplňky Kontakt 


Chemické WC

Chemické WC se hodí všude tam, kde není dostupná kanalizační síť. Chemické toalety díky jejich skladnosti nacházejí časté využití u autobusů, obytných automobilů a karavanů. Typy chemických toalet Rozeznáváme dvě varianty chemických toalet – jedna je napojena na přívod vody pro splachování a druhá je zcela suchá.

Chemické WC a typy

Chemická WC s klasickým splachováním mají dvě nádoby, jednu na vodu a druhou na odpad. Suché WC je v podstatě obdobou latríny a jeho výhodnou je právě nezávislost na přívodu vody. U nás se většinou setkáme s první variantou. Rozdíly mezi chemickými WC Zásadní odlišnost je v počtu možných spláchnutí konkrétního chemického WC a ve velikosti odpadní nádrže. Pokud si pořizujeme chemické WC do omezeného prostoru, například do karavanu, je nutné vybírat také podle velikosti. Kam se chemické WC hodí?

Kam se hodí chemické WC

Chemické toalety naleznou využití nejen v karavanech, při campingu nebo v lodích, ale i v místech, které jsou prostě jen mimo dosah kanalizace. S výhodou je chemické WC také možno použít jako doplňkovou toaletu v patře domu nebo pro hůře pohyblivé osoby.

diskuze k článku
Jaký je Váš názor?
diskuze obsahuje 1 reakcí
 
datum
autor
nadpis - vlákno diskuse
    
     
Copyright © 1999-2008 Mikosoft Praha s.r.o., powered by Licema, eshop Nakupka.cz