Home Akce, Slevy, Novinky Domáci audio-video Domácí spotřebiče Zahrada, dílna, nářadí Autodoplňky Kontakt 
kategorie: Zahrada, dílna, nářadí

Zahrada, dílna, nářadí

V kategorii Zahrada, dílna, nářadí najdete rady, testy a návody k produktům, které využívate na zahradě v dílně či jako nářadí. Zahradní technika je v dnešní době již na všech zahradách, ale ne každý se ve výrobcích vyzná a proto můžete naše informace o zahradní technice využít.
články 1 až 10 z 14
strana:  1 2  další >
 

Zahradní traktory

Zahradní traktor se používá především na údržbu větších travnatých ploch (př. fotbalové hřiště), takže například pro zahrádku u rodinného domku není příliš vhodný. Při výběru zahradního traktoru bychom se měli řídit především parametry jako je minimální a maximální výška sečení, velikostí koše, výrobcem motoru, velikostí plochy, pro kterou by byl traktor určen a samozřejmě cenou, která se pohybuje ve velkém rozmezí 30 000 až kolem 400 000 kč.
diskuse - příspěvků: 17 - poslední: 2. 06. 2014 (11:38)

Bazény

V současné době mít zahradní bazén už není nedosažitelná věc, ale celkem běžná záležitost u rodinného domu či rekreačního objektu. Zahradní bazény slouží především k odpočinku a relaxaci, osvěžení v horkém letním dni. Ovšem v těch větších bazénech lze i celkem bez problémů plavat.
diskuse - příspěvků: 26 - poslední: 28. 07. 2016 (12:35)

Rýče, vidle a lopaty

Žádný správný zahradník, ale ani člověk, který občas pracuje na zahrádce, by se neobešel bez kvalitního vybavení a nářadí jako jsou rýče, vidle a lopaty. Mezi ně patří samozřejmě i rýče, vidle a lopaty. Tohoto zahradního nářadí existuje mnoho druhů, lišících se tvarem, velikostí, vahou...Stačí si tedy jen vybrat.
diskuse - příspěvků: 0

Chovatelské potřeby

Pohodlí není důležité jen pro člověka, ale i pro jeho domácího mazlíčka. Proto spousta obchodů nabízí různé chovatelské potřeby.
diskuse - příspěvků: 13 - poslední: 1. 06. 2014 (11:59)

Stany

V jednom z minulých článků jsme se zabývali spacími pytli. Se spacáky úzce souvisí stany, bez kterých se venku při deštivém počasí neobejdeme. Většina obchodů nabízí velké množství stanů a záleží jen na nás, který z nich si vybereme.
diskuse - příspěvků: 0

Chemické WC

Chemické WC se hodí všude tam, kde není dostupná kanalizační síť. Chemické toalety díky jejich skladnosti nacházejí časté využití u autobusů, obytných automobilů a karavanů. Typy chemických toalet Rozeznáváme dvě varianty chemických toalet – jedna je napojena na přívod vody pro splachování a druhá je zcela suchá.
diskuse - příspěvků: 1 - poslední: 11. 09. 2008 (7:40)

Sekačka HECHT 546

Máte-li zájem koupit velmi levnou benzínovou sekačku bez pojezdu, můžete sáhnout po výrobku firmy HECHT. Firma HECHT nabízí výrobek sekačka HECHT 546 v sekci benzínové sekačky, která je v sekačkách v ceně do 4000 Kč perfektní volbou. Na trhu se v této cenové kategorii velké množství sekaček nevyskytuje a proto úspora peněz, kterou při koupi této sekačky uděláte, může být využita při koupi plotostřihu nebo jiného zahradního nástroje.
diskuse - příspěvků: 22 - poslední: 3. 06. 2014 (1:11)

Na dovolenou pod spacáky

Začalo léto, tedy i čas dovolených. Někdo jezdí na chatu, jiný do pensionu, ale spousta lidí se na léto chystá pod stan. A proto je nutné pořídit si kvalitní spací pytel, který vás zahřeje, který vás nestojí velké peníze (koupíte ho například v nějaké akci) a který budete spokojeně používat řadu let.
diskuse - příspěvků: 1 - poslední: 16. 07. 2008 (10:53)

Jak vybrat elektrickou pilu?

Potřebujete nařezat dřevo na otop na zahradě a nevíte jakou elektrickou pilu si vybrat? V takovém případě Vám pomůže náš rádce jak si elektrickou pilu vybrat. Shrnutí těch nejdůležitějších informací o elektrických pilách najdete na následujících řádcích.
diskuse - příspěvků: 19 - poslední: 3. 06. 2014 (0:52)

Představení bazénu Marimex Tampa

Tento článek popisuje základní parametry bazénu Marimex Tampa. Jedná se o nafukovací zahradní venkovní bazén, který díky své jednoduché konstrukci a snadné instalaci zaujme velké množství zákazníků. Jeho velmi příznivá cena a kvalitní servis o zákazníka jsou dalšími velkými výhodami. Akční ceny a slevy jsou u firmy Marimex stále v kurzu.
diskuse - příspěvků: 24 - poslední: 1. 06. 2014 (13:09)
články 1 až 10 z 14
strana:  1 2  další >
 
reklama
Copyright © 1999-2008 Mikosoft Praha s.r.o., powered by Licema, eshop Nakupka.cz