Home Akce, Slevy, Novinky Domáci audio-video Domácí spotřebiče Zahrada, dílna, nářadí Autodoplňky Kontakt 
kategorie: Domácí spotřebiče

Domácí spotřebiče

Ve skupině domácí spotřebiče budeme publikovat články týkající se oblasti spotřebních domácích spotřebičů. Takovými spotřebiči jsou pračky, lednice, sporáky, varné desky či další malé spotřebiče v domácnostech hojně používané. Malé spotřebiče typu odšťavovače, kávovary, espressa nebo varné konvice budeme v různých testech testovat a psát k nim recenze.
články 1 až 8 z 8
 

Myčka Electrolux ESF 43010

Máte doma malé prostory a přesto toužíte po myčce? Myčka Electrolux 43010 má šířku 45 cm, tudíž je vhodná i do malé kuchyně. I tak se do myčky vejde 9 jídelních sad. 5 programů a 4 teploty zajistí, že Vaše nádobí bude čisté a lesklé jako nové.
diskuse - příspěvků: 0

Lednice Whirlpool ARC 5754

Nerez barva, elegantní linie, moderní design, dělají z této lednice velmi žádoucí kus. Chladnička má automatický vypínač, 4 skleněné police, které Vám zajistí stálý přehled o uskladněných potravinách, stojan na lahve, pro rychlé letní osvěžení + pojistka na lahve, aby nedošlo k vypadnutí lahve a možnému úrazu.
diskuse - příspěvků: 0

Myčka Bosch SMS 53M 08 EU

Dnes již téměř v žádné moderní domácnosti nesmí chybět myčka na nádobí. Pokud uvažujete právě o myčce na nádobí značky Bosch, můžeme Vám jeden model vřele doporučit. Myčky nádobí Bosch se vyznačují konvenčním designem a velkou stabilitou s kvalitou.
diskuse - příspěvků: 9 - poslední: 2. 06. 2014 (19:02)

Rychlovarné konvice

Jeden z prvků, podle kterých si lidé vybírají rychlovarné konvice je například objem. Objem konvice se pohybuje od 0,5 l (tzv. cestovní rychlovarné konvice) až do objemu zhruba 1,7 l. Doba za jakou se voda v konvici ohřeje souvisí s příkonem, který je kolem 600-800W (u konvic cestovních) a u normálních konvic se pohybuje mezi 1800-2500W. Na našich internetových stránkách nabízíme konvice mnoha značek (např.: AEG, BOSCH, Braun, Electrolux, ETA, Hyundai, Philips, ...).
diskuse - příspěvků: 40 - poslední: 28. 07. 2016 (12:35)

Domácí pekárny

Jste vlastníkem domácí pekárny a stává se z Vás náročnější uživatel, který chce víc než doposud? Nebo jen chcete pekárnu, která splní všechna Vaše očekávání?
diskuse - příspěvků: 35 - poslední: 25. 07. 2016 (22:35)

Žehlička na vlasy

Žehlička na vlasy je přístroj sloužící ke snadnému narovnání a upravení vlasů - všech délek a tvarů. Jejich využití najdete nejen u žen ale i u mužů. Nejeden zákazník muž si žehličku na vlasy kupuje či objednává a není zvláštní či výjimkou žehličku na vlasy muži věnovat.
diskuse - příspěvků: 14 - poslední: 2. 06. 2014 (20:16)

Přístroje na masáže nohou

Přístroj k vodní masáži nohou je skvělým pomocníkem, nejen když máte věčně studené nebo bolavé nohy, ale masáž slouží i jako výborná relaxace. Stimulační body, které se dotýkají chodidel pracují jako jemné prsty poskytující příjemnou masáž.
diskuse - příspěvků: 8 - poslední: 1. 06. 2014 (15:33)

Mobilní klimatizace

Období velkých veder a dusna přichází i do ČR a to je právě správný okamžik pro nákup klimatizace. V nabídce internetových obchodů můžete najít mobilní klimatizace a klasické klimatizace instalované napevno. Výhodou mobilních klimatizací je možnost jejich umístění na různá místa v objektu.
diskuse - příspěvků: 12 - poslední: 28. 07. 2016 (12:35)
články 1 až 8 z 8
 
reklama
Copyright © 1999-2008 Mikosoft Praha s.r.o., powered by Licema, eshop Nakupka.cz